На українських водіїв чекає жорсткіше покарання

1

Жорсткіше покарання відтепер чекає на водіїв, які кермуватимуть в неадекватному стані. Якщо п’яного шофера спіймають вперше, він заплатить більше десяти тисяч гривень та позбудеться прав на рік. Наступне порушення – і вже 20 з половиною тисяч. Коли ж він попадеться втретє – 40 тисяч штрафу і 10 років без водійських прав, пише lwr.com.ua.

Правоохоронці переконані, завдяки цьому може зменшитись кількість п’яних водіїв на дорогах. Адже цього року на львівських вулицях була зафіксована рекордна кількість таких. «З початку року відбулось 363 ДТП, 54 з них було з потерпілими, серед них п’ять загиблих та 80 постраждалих», – розповів речник патрульної поліції Львова Вадим Ртіщев.

Натомість активісти досі сумніваються в ефективності навіть таких великих штрафів. «Відповідальність треба було піднімати. Це один з позитивних моментів, але не тільки це треба було робити… Треба міняти позицію, яку можна вирішити в судах. Якщо б була моя воля, я б визначив пожиттєво позбавляти права керування», – каже Андріян Колобов з «Дорожнього контролю-Львів».

А опитані «Львівською хвилею» водії запевняють, жодного разу не сідали за кермо під мухою. Відтак новими штрафами задоволені.

Нагадаємо, покарання гривнею стосується не лише п’яних водіїв, але й тих, хто за кермом під дією наркотиків чи ліків


Не пропустіть