Як зробити авто доступними в Україні

Петро Рондяк, гендиректор автомобільного імпортера Віннер Імпортс Україна ” розповів, як зробити авто в Україні доступними.

– Якщо порівнювати ціни в Україні з Європою, ми не бачимо, що вони високі. Багато хто порівнює з цінами в Америці. Так, там машини набагато дешевше, ніж в Україні чи в Європі. Це тому, що там знаходиться виробництво автомобілів, у них немає питань з ПДВ, вони їх роблять для свого ринку.

Я думаю, що найкраще рішення для України – почати нарешті будувати свої автомобілі.

Тут є кращі інженери, вчені, дизайнери. Чому не будувати власний український автомобіль? При цьому автомобіль буде значно дешевше, ніж імпортована іномарка. І тоді вони стануть доступними для різних верств населення. Не машини дорогі в Україні, а низький рівень економіки, заробітних плат і купівельної спроможності. Якщо буде зростати ВВП, економіка, зарплати – машини будуть виглядати доступніше, – говорить в інтерв’ю Рондяк biz.nv.ua.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • алекс

    пошёл ты со своими инженерами, учёными и дизайнерами куда подальше! в украине ни когда не будет своего нормального автопрома.

  • Справедливець

    Згідний з алекс. Завдяки тим підерам, що при владі, ми відстали назавжди по всіх показниках нормального розвитку, що стосується цивілізованих країн, в т.ч. і автопрому. Наша доля в кращому випадку – збивати до купи нікому не потрібні “відра з болтами”, а підери потім будуть стогнати, що це гімно ніхто чомусь не купляє. Самі і їздіть на бляшанках уроди, або не заважайте людям самим собі обирати те, що їм потрібно!