«Дешеве авто» з Європи: схеми ввезення і поради

0

Закон про зниження акцизу на вживані автомобілі – реальна можливість обзавестися якісної і відносно «свіжою» машиною. Документ вступає в силу з 1 серпня, і ще є час, щоб все обдумати і зважитися на покупку, пише auto.siteua.org.

У той же час, президент Петро Порошенко своїми змінами в уже підписаний закон «пересмикнув» карти багатьох бажаючих заробити на цій справі, і частково обмежив і можливості пересічних водіїв оновити автопарк. Їхати то за автомобілем потрібно самому, та й пригнати авто можна тільки одне.

І тут-то починається. Куди бігти, до кого стукати. Найбільш вірогідним може бути такий варіант: наприклад, в Польщі, біля кордону з Україною, будуть створюватися авторинки, які будуть призначені саме для українців. Приїжджаєш туди, вибираєш собі авто і відразу їдеш оформляти нову «іграшку».

Може бути і такий варіант, що під акцизний закон почнуть працювати ділки, які будуть пропонувати послугу з пошуку авто і доставку його до кордону, де його можна буде забрати. Втім, послуги таких людей явно не обійдуться за «спасибі» – кілька сотень євро доведеться відрахувати.

Інша справа, якщо будуть створені, наприклад, спеціальні агентства, що возитимуть українців групами в Європу для покупки машин. Такий собі автомобільний туризм. Ці контори, будуть повністю супроводжувати процес вибору авто і його покупку, а покупець тільки буде отримувати офіційні документи на машину. Але, знову ж таки, за свої послуги ділки будуть брати гроші.

Звичайно, щоб максимально заощадити, потрібно самому їхати за машиною в Європу. Але навряд чи багато українців зважаться на цей трюк.

Причин тому кілька: знання мови, наявність спеціальних технічних знань для вибору автомобіля, гроші на проживання і супутні витрати за кордоном, віза і час врешті-решт. У той же час, зважившись на таку авантюру, можна не тільки пригнати собі тачку, але і провести невелику подорож.


Не пропустіть