Дешеве авто – дорогі неприємності

0

Придбання за дорученнями дешевих автомобілів, які вивозили з окупованого Криму і сходу України, все частіше закінчується для автолюбителів Херсонщини неприємностями, пише avtovod.org.ua.

Тільки в цьому році в територіальних сервісних центрах MBC під час перереєстрації вже виявили 31 машину, частина з яких перебувала в розшуку як викрадені, на інших були перебиті номера двигунів і кузовів або їх технічні паспорти виявилися фальшивими.

A позбутися проблем можна було б просто: спершу перевірити в тому ж сервісному центрі, що авто “чисте”, a вже потім розраховуватися за нього.

Ta продавці всіляко намагаються цього уникнути, посилаючись на те, що поспішають додому, “скидають” ціну, щоб тільки угода відбулася на місці. І обманюють занадто довірливих і жадних покупців.

Але, незважаючи на викриття шахраїв, потік машин сумнівного походження з “сірої зони” не припиняється: на пунктах в’їзду-виїзду уздовж адміністративного кордону з окупованим Кримом українські прикордонники мало не кожен день зупиняють “залізних коней” з “перебитими” номерами або фальшивими документами, подвійними комплектами номерних знаків тощо.


Не пропустіть