ТОП-5 найпопулярніших авто в Україні першого півріччя 2016

0

Серед брендів безперечним лідером залишається Toyota, а найбільше продається модель Renault Logan

За підсумками першого півріччя в Україні було зареєстровано 27 211 продажів нових легкових автомобілів. Таким чином платоспроможний попит на нові авто відносно аналогічного періоду минулого року збільшився на 58 відсотків, повідомляє асоціація “Укравтопром“.

Найпопулярнішою маркою півріччя, цілком очікувано, стала Toyota. Автомобілі цієї марки за звітний період отримали 3 114 постійних реєстраційних знаків, що на 83% більше, ніж за перші шість місяців минулого року.

Друге місце на ринку нових легкових авто належить Renault, результат якої – 2 593 автомобіля. Щодо аналогічного періоду минулого року продажі Kia в Україні зросли майже на 77 відсотків.

Третє місце дісталося Volkswagen, автомобілі цієї німецької марки вибрали 2 164 покупці, що в 2,3 рази більше, ніж роком раніше.

Автомобілі марки Skoda зайняли четверту позицію на ринку з показником 1 684 зареєстрованих продажів (+102% до аналогічного періоду минулого року).

Замикає п’ятірку лідерів першого півріччя KIA з результатом 1 507 машин (+111% до апмр).

Найпопулярнішим автомобілем на ринку нових авто, як і рік тому, став Renault Logan. За період з січня по червень 978 автомобілів цієї моделі отримали українську прописку.


Не пропустіть