Кримчан змушують змінювати українські номерні знаки на російські

0

Російська влада зобов’язала усіх власників авто у Криму змінити українські номери на російські. Однак з російськими номерами водії не можуть виїхати до інших регіонів України, пише wz.lviv.ua

Найбільш кмітливі кримські автовласники змінили номери, але і залишили українські документи для того, аби їздити на материк.

Напередодні на херсонському пункті пропуску «Чонгар» СБУ затримали громадянина Криму, який повертався з України. Чоловік на очах у прикордонників змінював російські номери на українські.

У водія вилучили усі документи та провели детальний обшук машини. Пізніше його звинуватили у порушенні закону, адже подвійна реєстрація машини заборонена. Під час підміни номерів на українсько-кримському кордоні впіймали вже 4 водіїв.

«В усіх 4 випадках ми зіштовхнулись з тим, що водії демонстративно показували, що у них є подвійний пакет документів. Ну і, звичайно, коли ми бачимо схоже правопорушення ми маємо на нього відреагувати», – розповів спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

Херсонська митниця претензій до водіїв з подвійними номерами немає. Пояснюючи це тим, що вони не відповідають за ті процеси, які відбуваються на непідконтрольній Україні території. Однак перевозити через кордон номерний знак іншої країни – заборонено законом.


Не пропустіть