Названий світовий лідер з випуску електромобілів

0

Ним виявився альянс Renault-Nissan, який з початку 2010 року виробив 340 000 електрокарів, пише auto.mail.ru.

Світовим бестселером серед електромобілів став хетчбек Nissan Leaf, який розійшовся по світу 200-тисячним тиражем. Правда, останнім часом попит на Nissan Leaf знижується, особливо в Північній Америці, але японці вже готують йому заміну. Друга електрична модель Nissan – комерційний фургон e-NV200, продається в Японії і Європі, але особливим попитом не користується.

Що стосується Renault, то в даний час в модельному ряду французької фірми є три електромобіля – хетчбек Renault Zoe, вантажо-пасажирський Renault Kangoo ZE і субкомпактний електрокар Renault Twizy ZE Виробництво електроседана Renault Fluence ZE припинено, так як головний замовник цих автомобілів, американська фірма Better Place, так і не зуміла реалізувати непогану, в цілому ідею, по прокату змінних батарей для Renault Fluence ZE найбільшим попитом користується хетчбек Renault Zoe, яких вже випущено більше 50 000 штук. Потім йде Renault Kangoo ZE, а ось електрокар Renault Twizy EZ все ще продовжує залишатися екзотикою, і продажу його не найкращі.

У червні минулого року альянс Renault-Nissan відзвітував про випуск 250 000 електромобілів, через рік вдалося продати ще 90 000 машин на електричній тязі, що дозволило альянсу заявити про те, що з випуску електромобілів, він є безперечним світовим лідером. Свій успіх Renault-Nissan має намір розвивати і далі, оголосивши про те, що найближчим часом в серійне виробництво буде запущено відразу кілька нових моделей. Перспективність електромобілів вже ні у кого не викликають сумнівів, більше того, деякі європейські країни взагалі хочуть до 2025-2030 рр. заборонити експлуатацію автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Так що в доступному для огляду майбутньому електромобілі зможуть серйозно потіснити, а подекуди і зовсім витіснити своїх бензинових і дизельних побратимів.


Не пропустіть