Зниження акцизів на вживані авто в Україні не влаштовує МВФ

Проблемою в наданні Україні чергового траншу МВФ на суму 1 млрд доларів може стати нещодавно ухвалений закон про зниження акцизів на вживані автомобілі.

В понеділок, 11 липня, в Київ прибуває технічна місія МВФ. Напередодні Президент України Петро Порошенко обговорив можливе надання чергового траншу (об’єм $1 млрд) з директором МВФ Кристин Лагард.

«Рада директорів повинна була б вже прийняти рішення по третьому траншу для України, але процес затягується. Фонд не влаштовує відмову Кабміну йти на підвищення пенсійного віку, а також затримка в ухваленні декількох законопроектів», – сказав «Вестям» співрозмовник в Мінекономіки.

Також проблемою може бути зниження акцизу на вживані автомобілі: по меморандуму з МВФ, Україна не повинна вводити нові податкові пільги, а саме такий являється зниження акцизу (відповідний закон президент підписав на минулому тіжні).

Більше новин


Прокоментуй новину

 • уКРАЇНЕЦЬ

  Хлопці – а не пішло то мвф в дупу!Ми хотіли нНезалежності – з кредитами мвф?Люди просніться – ми живемо в такій Країні і маємо таку сраку -ГАНЬБА ПРОСТО ВСІМ

 • Закарпатець

  А не пішли б цей МВФ під три чорти ???? Нам шо із тим міліардом що без нього

 • УКРАЇНЕЦЬ

  Запрошую директора мвф на экскурсыю в якесь село ы жити за 40 ваших гребаних эвро ы не здохнути.Порошенхо ти просто козел!!!!!!!!!

 • mwlad58@ukr.net

  Цей закон під олігархів. Порох чмо.Де пільги для АТО.

 • Sensor

  дело не только в МВФ – вы почитате какие “поправки” барыга Пророх добавил после ратификации – они полностью уничтожают этот закон про дешевые авто..

 • Руслан

  Полный бред!!! Мы в ЕС за их б/у авто несколько милиардов вывезем, а им только часть из них нам вкредит под проценты вернуть надо. Они в тройном плюсе и мы довольны…) но Порошенко всегда был против снижения акциза. Могут театр разиграть для электората)

 • грозный

  Как не понос то золотуха Дайте бляди на 7 десятке поездить на нормальной тачке и молодых баришень покатать

 • Олександр

  Хватить брехати , МВФ НЕМА НІЯКОГО ДІЛА ДО АКЦИЗУ , це цілковита брехня , видумки автомагнатів і оллігархів . Покажіть хоть один документ на якому МВФ ВИКАЗУЄ СВОЄ НЕЗАДОВОЛЕННЯ ЗНИЖЕННЯМ АКЦИЗУ !
  Народ пора гнати в шию цих пройдисвітів , на чолі з брехуном президентом , який не зацікавлений в тому щоб українці могли купувати дешеві вживані іномарки. Більша половина так званих автопридприємств належить нашому президенту – оллігарху .Як ви думаєте , буде він йти на зустріч в цьому питанні простим людям ? Він буде видумувати казки про МВФ , щоб були підстави для блокування зниження акцизу. Логічним було взагалі відмінити акциз та зменьшити мито та євро норми .