У столиці облаштовують експериментальний пішохідний перехід

0

Вже декілька днів на вул. Богдана Хмельницького (в районі посольства Німеччини) тривають роботи з облаштування кольорової бруківки у вигляді розмітки 1.14.3 «Пішохідний перехід» червоно-білого кольору. Про це повідомляє комунальна корпорація «Київавтодор».

Як наголошує корпорація, нанесення розмітки на таких покриттях як бруківка є загальною проблемою. У Європі, в центральних історичних частинах міст, дорожня розмітка вимощена з бруківки. Причина – слаба адгезія фарбових матеріалів та каміння. Як наслідок, горизонтальна розмітка, що нанесена за допомогою спеціальних фарб та пластиків, дуже швидко зношується під впливом коліс автомобілів.

Саме тому комунальна корпорація «Київавтодор» по-новому підійшла до вирішення цього питання, влаштувавши дорожню розмітку з червоно-білої бруківки, виготовленої із бетону підвищеної міцності товщиною 12 см. Також при нанесенні спеціальних фарб були використані склокульки. Завдяки спеціальним технологіям на покритті плитки забезпечено шорсткість, яка відповідає вимогам стандартів з безпеки руху. Гарантія на плитку складає не менше ніж 10 років.

Суттєво, що на закупівлю бруківки не було витрачено бюджетні кошти: матеріали для експерименту безкоштовно надав один із виробників бетону в столиці.


Не пропустіть