«Автолюбителям не пощастило»: МВФ «заборонив» знижувати акциз на вживані авто

2

Чи отримають українці дешеві іномарки?

Президент України Петро Порошенко і директор МВФ Крістін Лагард обговорили можливе надання Україні чергового грошового траншу обсягом $ 1 млрд, повідомляє газета «Вести» з посиланням на неназваного співрозмовника в Мінекономіки.

“Рада директорів мала б вже прийняти рішення щодо третього траншу для України, але процес затягується. Фонд не влаштовує відмова Кабміну йти на підвищення пенсійного віку, а також затримка в ухваленні кількох законопроектів”, повідомляє портал vesti.

Крім того, проблемою може бути зниження акцизу на старі автомобілі. Згідно з підписаним сторонами меморандуму, українська сторона не повинна вводити нові податкові пільги, а зниження акцизу фактично є саме таким.

Нагадаємо, в останній день весни Верховна Рада прийняла законопроект № 3251, який знижує акцизні збори на старі автомобілі. Цей документ вже прозвали «епохальним для українського авторинку», так як пільгова ставка буде менше існуючої мінімум удвічі.

Минулого тижня документ, який почне діяти 1 серпня, було підписано президентом. Перед цим Петро Порошенко і автори закону обговорили ризиковані моменти, помічені юридичною службою, обговоривши «лазівки», які можуть використовувати в різних цілях, і домовилися їх нівелювати.


Не пропустіть