Депутати перехитрили Президента: закон 3251 про вживані авто запрацює без поправок

0

Законопроект 4905 з президентськими поправками, скоріш за всього не буде проголосований на цьому парламентському тижні, а це означає, що Закон 3251 про зниження акцизів на вживані авто запрацює без змін вже з 1 серпня.

Законопроект 4905 з президентськими поправками до Закону 3251 про зниження акцизів на вживані авто депутати Верховної Ради так і не розглянули на сесії. Бажання голосувати за ці попарвки в них не має. А тому, скорш за всьога, Закон вступить в силу з 1 серпня без змін.

Голова фракції БПП Ігор Гринів в розмові з «Главкомом» припустив, що розгляд поправок до закону буде перенесено на невизначений термін. Якщо в четвер поправки не включать в порядок денний і не проголосують, потім Рада піде на канікули і з 1 серпня закон запрацює в первозданному вигляді.

Поправки Президента:
По-перше, президент вирішив дозволити українцям завезти одну «беушну машину» до кінця дії закону (2019-й), а не по одній в рік, як зазначалось у прийнятому законі.

По-друге, бажаючі отримати машину за зниженим акцизом, повинні, за задумом президента, особисто поїхати за нею до країни ЄС, що одразу відсікає цілий пласт потенційних покупців.

І, по-третє, власникам купленої на пільгових умовах машини президент вирішив обмежити право її перепродати протягом дії закону (точніше, такі продавці мають сплатити при цьому «зекономлений» акциз).


Не пропустіть