Експерт: в Україні з’явилися електронні договори купівлі-продажу авто

0

За словами директора Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, автосалони, в яких тепер можна оформити договір про купівлю-продаж уживаного автомобіля, не дублюватимуть функції сервісних центрів МВС.

Договір з продажу б/у авто тепер можна оформити прямо в автосалонах за схемою, встановленою для реєстрації нових автомобілів. Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко. При цьому, за його словами, сервісні центри МВС також продовжують виконувати цю функцію.

Директор Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій повідомив в ефірі радіостанції Голос Столиці, що в новому сервісному центрі МВС можна заключити електронний договір купівлі-продажу автомобіля.

«Якщо раніше договори купівлі-продажу завіряли, то вже з вівторка, з відкриттям нового сервісного центру, ми вже запустили електронні договори купівлі-продажу, електронний журнал, тобто фактично вже людям з паперовим носієм не варто працювати, це все роблять наші адміністратори, оператори сервісних центрів», – сказав Криклій.

Він також зазначив, що автосалони не будуть дублювати функції сервісних центрів МВС. За словами Криклій, з самого початку не планувалося, що сервіс-центри будуть реєструвати подібні договори.

«За великим рахунком, якщо повернутися до витоків, це навіть спочатку не було функцією сервісних центрів. Тобто ми її собі взяли факультативно», – додав він.


Не пропустіть