Водії масово обманюють камери на дорогах

Встановлені камери на автошляхах України, якими фіксуються порушення правил дорожнього руху, є неефективними, оскільки водії вже навчились їх обманювати і на обслуговування таких камер потрібно велику кількість людського ресурсу, пише znaj.ua.

На думку спеціаліста в області автомобільних технологій Євгена Муджирі, існуючу систему порушень ПДР потрібно терміново вдосконалювати, оскільки водії дуже швидко навчаться обманювати її, тому за роботою камери мають слідкувати ще й працівники, щоб бачити де її промахи, а на сьогодні їх не достатньо.

“Зараз над трьома камерами працює 15 людей – по п’ять людей на камеру. Уявіть собі, скільки потрібно буде людей, щоб обробити, наприклад, кілька тисяч камер, як вони планують поставити”, – повідомив Муджирі для Голосу столиці.

На думку спеціаліста, середній штраф за порушення правил дорожнього руху коливається в межах 500 грн., тому дуже важливо зрозуміти, який обсяг інформації , що надходить із камер на дорогах можна кваліфіковано опрацювати.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • Ростислав

    автор не понимает что камеры ставлят не для того что бы выписывать штрафы а для уминьшения аварийности на опасных учасиках дороги…….

Коментувати