На якому авто їздить військовий прокурор України

0

Глава військової прокуратури Анатолій Матіос був помічений на представницькому і куленепробивному авто.

Вранці буднього дня силовик з’явився на порозі одного з бізнес-центрів столиці. Він курив на ганку під пильним поглядом свого охоронця, а поруч нього чекав водій на п’ятисотому «мерсі». Раніше автоблогери відобразили цей Мercedes на дорогах столиці з заднього ракурсу, де по темній облямівки на склі можна судити, що авто куленепробивне. Таку модель в броні можуть доставити в Київ під замовлення кілька фірм, які займаються суперкарами. Новенький німецький седан класу люкс з найвищим ступенем захисту коштує мінімум $ 450 тис. або близько 11 млн. Грн.

У податковій декларації Матіоса за 2015 року є більш ніж бюджетна Chevrolet Lacetti українського складання, а у його мільйонерки-дружини джип Nissan X-Trail і вантажівка ЗІЛ з причепом. При цьому прокурор заробив 411 тис. Грн, а дружина отримала дохід від свого аграрного бізнесу в розмірі 33,6 млн. Грн.

Сміємо припустити, що це службовий седан і знаходиться на балансі ГПУ. Адже в автопарку силової структури з 26 машин значаться суцільні іномарки: п’ять Тoyota, чотири Volkswagen, три Мercedes, Lexus, Range Rover … (в їх числі і Мercedes S500, як на знімку). Такі дані були оприлюднені в минулому році в віснику держзакупівель, коли відомство отримало 2 млн на утримання машин.

http://autodriving.net/


Не пропустіть