Власникам авто доведеться миритися із ще однією забороною

До Ради надійшла ініціатива щодо заборони перевезення домашніх улюбленців в салоні автомобіля, пише radio24.ua.

Автори відповідної ініціативи аргументують потрібність заборони тим, що тварини можуть призвести до ДТП або ж завдати ушкоджень водієві та пасажирам. До того під час аварій імовірність травм від великих тварин зростає.

Відзначається, що в країнах Європи проводили спеціальні краш-тести з манекенами-тваринами. Після випробувань встановили, що у випадки відсутності фіксації вихованця у салоні, може виникнути небезпечна ситуація.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Борис

    Ну,с точки зрения здоровой логики, всё правильно. Только хочется сказать одно: “Нам бы их проблемы!”

  • Егор

    Ну допустим чи-хуа-хуа или йоркшира ,или даже стафа..Это понятно.В седане они не к месту.Но вот в джипе или микроавтобусе,да ещё допустим на охоту или в питомник.Или даже в банальную ветеринарку..Это уже полный прогон..Как говорится-уводят внимание от основных проблем.Где ворованные деньги из бюджета?То Лазаренко,то Лёня-Космос..То бляха мудакович..Нет,нужно города переименовывать,повышать тарифы и запрещать перевозить собак..Ну не суки??

  • Жерик

    Лучше разрешить народу плевать на депутатов , да и на всех чиновников , за их про… Бы. Тогда и будет видно кто достойный работать на страну и народ)