Автомобілістів будуть сильніше контролювати

0

В Україні для нелегальних перевізників настали важкі часи, пише automotoclub.info.

У Києві відбулася міжвідомча нарада з проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті.

Провів нараду заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк. За його словами, Мінінфраструктури неординарно підійдуть до вирішення проблеми нелегальних перевезень, яка є важливою для автомобільної галузі України.

Цитата:
На сьогодні вважаємо, що методи подолання повинні складатися із знаменитих «батога і пряника». А саме: першим вектором роботи Міністерство інфраструктури України бачить створення максимально сприятливих умов для можливості лібералізації допуску до ринку автотранспортних послуг перевізників на всіх рівнях повідомлень. Юрій Лавренюк, заступник міністра інфраструктури України

Також Лавренюк додав, що другим напрямом залишається посилений контроль за діяльністю автоперевізників. Зокрема, найближчим часом Мінінфраструктури перегляне принцип конкурсного відбору для роботи на маршрутах. Також чиновники планують приділити увагу легалізації місць скупчень пасажирів і нелегальних відправлень.

В ході наради було вирішено створити міжвідомчу робочу групу з боротьби з «нелегалами», доопрацювати законопроекти, що стосуються порушених питань, і організувати роботу мобільних груп, які б займалися контролем автоперевізників.


Не пропустіть