Нові двигуни від Mazda приємно здивують автолюбителів

0

Багато автоекспертів переконані, що в майбутньому концерн Mazda може позбутися своїх лідируючих позицій в конкурентній боротьбі за паливною економічністю. Про це повідомляє портал uincar.ru.

Але повідомляється, що цього може і не статися, якщо сімейство двигунів Skyactiv другого покоління виправдає очікування покупців. В майбутньому автовиробникові навіть може вдасться досягти відповідності всім вимогам CAFE 2016 року. Для цього йому необхідно довести середню витрату палива автомобілем до позначки в 6,9 літра на 100 кілометрів. Таких показників Mazda може домогтися першої, якщо не брати до уваги електрокари Tesla, які вже повністю відповідають стандартам.

Варто відзначити, що всі автомобілі Mazda мають двигуни внутрішнього згоряння. Автовиробник не займається випуском гібридних авто або електромобілів.

Аналітики вважають, що через 10 років влада США знову зроблять жорсткішими норми економії палива. А це значить, що автовиробникам вже зараз слід задуматися про розробку більш економічних бензинових двигунів.

Концерн планує представити двигуни внутрішнього згоряння Skyactiv другого покоління вже в майбутньому році….


Не пропустіть