Закарпатський пенсіонер самостійно збирає суперкар (Фото)

0

За часів СРСР він працював головним конструктором на єдиному в Україні заводі з випуску вертольотів з повним циклом виробництва. Там, до речі, раніше робили водяні «ракети» і інший річковий транспорт, пише topgir.com.ua.

Зараз же уродженець закарпатського Дубового є одним з рядових пенсіонерів, який міг би піти на заслужений відпочинок і рибалити з ранку до вечора. Але замість цього весь вільний час він проводить в улюбленому гаражі …

А там ціла святиня технічних рішень Мельника, якого, до речі, свого часу намагався «переманити» легендарний конструктор Антонов. Серед різних експонатів і масштабних моделей можна знайти два автомобілі. Один з них існує вже майже 30 років і об’їздив весь Союз, побувавши не на одній виставці, і навіть ставши окрасою календаря за 1989 рік.

Інший же постійно вдосконалюється і допрацьовується закарпатським майстром, який недавно навіть встановив на машину антикрила, щоб вона виглядала більш сучасною.

Незабаром активісти громадсько-культурного мультимедіа видання «Ukraїner» обіцяють опублікувати розгорнутий репортаж про діяльність талановитого інженера, художника і конструктора. Так що почекаємо.


Не пропустіть