В Україні почнуть випускати електромобілі

1

Нещодавно українські ЗМІ повідомили, що приватний автозавод «Віпос» буде відновлений. Спочатку на цьому заводі планувалося випускати власні українські автомобілі. Так само на цьому заводі зібрали 190 автомобілів Audi, пише drive-news.net.

Гендиректор автогрупа VIPOS Віктор Постельников дав журналістам роз’яснення з приводу відновлення заводу. Він повідомив, що на першому етапі на заводі буде створено автоцентр з діагностики і ремонту автомобілів. Буде відновлена ​​лінія діагностики. Потім тут планувалося випускати автомобілі під власним брендом Ostcar, але на ринок вони так і не вийшли.

Відкриється близько 200 нових робочих місць. Буде інвестовано близько 800 тисяч доларів. Далі буде організована збірка електромобілів. Очікується, що держава підтримає просування електротранспорту в Україні. На думку Постельникова, сьогодні автомобільний ринок України почав оживати, що дає надію і херсонському заводу Віпос, який зможе вийти на новий етап.

На питання про бренд і обсягах випуску електромобілів гендиректор заводу відповів, що поки це не ясно, так як переговори ще ведуться.

Нагадаємо, що два роки тому на вже непрацюючому заводі «Віпос» сталася пожежа, яка серйозно пошкодила приміщення заводу.


Не пропустіть