Audi витратить третину свого бюджету на електромобілі

0

Німецький автовиробник Audi має намір витратити третину свого бюджету на науково-дослідні та конструкторські роботи, пов’язані з електромобілями, безпілотниками і різного роду цифровими послугами. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на власні джерела.

Так, в рамках нової стратегії компанія Audi планує до 2025 року мати до 25% електромобілів в загальній структурі власних продажів і якщо взяти минулорічні дані про обсяги реалізації Audi, то можлива кількість машин на електричній тязі може скласти 450 тисяч штук на рік. Такі цифри цілком можуть скласти конкуренцію для лідера ринку електромобілів – компанії Ілона Маска Tesla Motors, яка вийде на обсяги 500 тисяч машин до 2020 року.

Відзначається, що одночасно компанія Audi, яка є частиною концерну Volkswagen Group, скоротить витрати на деякі проекти, пов’язані з двигунами внутрішнього згоряння, включаючи створення нових моторів і трансмісій.

Експерти вважають, що багато в чому таке рішення компанії пов’язане з дизельним скандалом материнської структури заради того, щоб поліпшити свій імідж в очах клієнтів.


Не пропустіть