Водіям зробили новий автобан

1

Водіям, які подорожуватимуть з України до Німеччини і далі Європою подарували новий маршрут. У Польщі ввели в експлуатацію останній відтинок автостради А4, яка пролягає від східного до західного кордону країни, пише Zahid.net

Будівельний консорціум фірм Budimex-Strabag повідомив, що траса відкрита від середи, 20 липня.

Йдеться про 41-кілометровий відтинок від Ярослава до Жешува. О 10:00 ранку перші автомобілі вже поїхали по автостраді. Деякі роботи, які не стосуються безпосередньо дороги триватимуть ще до 20 жовтня. Йдеться про облаштування з’їздів та водостоків.

Траса починається на кордоні із Львівською областю, поблизу митного пункту «Корчова» (на українській стороні – «Краковець») і йде через Жешув, Краків, Катовіце, Ополє, Вроцлав, Легніцу до кордону з Німеччиною.

Міністерство інфраструктури і будівництва РП повідомляє, що нова автострада значно збільшить транзитні потужності країни та розвантажить локальні дороги.

Фірма Budimex-Strabag розпочала будівництво останнього відрізку траси А4 Ярослав-Жешув 16 вересня 2014 року. Загальна протяжність дороги – 673 км. Дорога у має чотири смуги руху – по дві у кожному напрямку.


Не пропустіть