Гройсман пообіцяв масштабні перевірки якості дорожніх робіт

0

Кабмін восени поточного року проведе перевірку всіх дорожніх організацій щодо використання коштів, виділених на ремонт і будівництво доріг.

Кабінет Міністрів восени поточного року проведе перевірку всіх дорожніх організацій щодо використання коштів, виділених на ремонт і будівництво доріг. Про це на засіданні Кабінету Міністрів заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

«Восени ми перевіримо абсолютно все. Виберемо три, п’ять, сім об’єктів. Перевіримо все, що було фактично зроблено, замовимо спеціальні експертизи, знайдемо всі фірми, куди ви перераховували кошти», – заявив прем’єр. – Якщо ми знайдемо, що якісь кошти було переведено в готівку, вимито, будете сидіти, тому краще працюйте».

Нагадаємо, Кабмін розраховує цього року спрямувати близько 18-19 млрд грн на ремонт і будівництво доріг державного та місцевого значення. Загалом цього року уряд планував відремонтувати та побудувати 1700 км доріг, що становить близько 10% протяжності всіх автомобільних трас нашої країни.

Раніше прем’єр-міністр заявляв, що навесні 2017 року Україна має розпочати масштабне будівництво доріг. У свою чергу Міністерство інфраструктури розглядає можливість будівництва платних доріг навколо Києва та в напрямку Київ-Одеса.


Не пропустіть