В Україну їде конкурент Uber

0

Сервіс Яндекс.Таксі готовий почати роботу на українському ринку. За неофіційними даними, перевізник з’явиться в Києві вже восени цього року, пише fastnews.info

Раніше, в сервісі заявляли, що збираються працювати у всіх країнах СНД. Єреван і Мінськ стали першими містами, де Яндекс.Таксі почав роботу. Зараз Яндекс.Таксі є в двох десятках міст Росії і СНД.

На даний моммент йдуть пошуки партнерів, таксопарків і диспетчерських в Києві. Також представники Яндекс.Таксі сказали, що перед початком роботи в Києві з їхнього боку надійде офіційна заява.

Чим швидше Яндекс.Таксі домовиться з київськими диспетчерськими про доступ до автомобільних парках, тим швидше їх послуга з’явиться на ринку, оскільки Яндекс.Таксі, на відміну від Uber, працює виключно з диспетчерськими, а не безпосередньо з водіями.

Замовити Яндекс.Таксі можна в мобільному додатку або через сайт компанії.

Заявку передають водієві, який на даний момент знаходиться найближче. На вибір клієнта різновид тарифу, можливість їхати з некурящим водієм, вибір авто з кондиціонером, наявність дитячого крісла і т.д.

По прибуттю на місце призначення пасажир може оцінити роботу водія таксі. Низький рейтинг буде приводом для відключення таксиста від сервісу.

У компанії запевняють, що співпрацюють виключно з автомобілями які не досягли 5-річного віку (економ) і не старше 7-річного віку (преміум-клас).

Оплатити послугу можна готівкою і банківською картою.


Не пропустіть