Американський суд схвалив виплату майже $15 млрд покупцям Volkswagen

0

Гроші будуть виплачені покупцям автомобілів Volkswagen у вигляді компенсації в рамках “дизельного скандалу”
Федеральний окружний суд в Сан-Франциско (США) попередньо схвалив рішення про виплату $14,7 млрд покупцям автомобілів Volkswagen в якості компенсації. Про це повідомляє “Русская служба BBC“.

Концерн виплатить компенсації американським покупцям автомобілів з дизельним двигуном, на яких стояло програмне забезпечення, занижує реальні показники викиду шкідливих речовин в атмосферу. Остаточне рішення суду з цього питання буде затверджено 18 жовтня.

Про те, що для закінчення судових розглядів по “дизельному скандалу” концерн виплатить компенсації кожному з 428 тисяч американських покупців, ЗМІ повідомляли в кінці червня.

Скандал розгорівся в вересні 2015 року, коли американська влада викрила Volkswagen в установці на свої дизельні машини спеціального програмного забезпечення, що занижує показники викидів шкідливих речовин. За даними самої компанії, підробка результатів тестування торкнулася 11 млн машин з дизельними двигунами по всьому світу.
Через “дизельний скандал” у 2015 році Volkswagen зазнав збитків у розмірі понад 5,5 млрд євро. Ці втрати стали найбільшими в історії концерну.


Не пропустіть