Volkswagen планує запустити виробництво електромобілів в США

0

Концерн Volkswagen Group планує розпочати складання електромобілів в Північній Америці. Передбачається, що виробництво почнеться вже в 2020 році. Для цієї мети компанія може використовувати потужності свого підприємства в місті Чаттануга, пише The Wall Street Journal.

«Ми вважаємо, що ця країна, як очікується, має перейти від бензинових двигунів до гібридів і електромобілів. Volkswagen інвестував значні кошти в цю сферу і в тому числі в виробництво в цьому регіоні», – прокоментував глава американського підрозділу концерну Хайнріх Вобкен.

Крім того, компанія Volkswagen планує побудувати новий завод з виробництва батарей для електромобілів. Обсяг інвестицій в проект може скласти 10 мільярдів євро. Підприємство повинно допомогти компанії продавати один мільйон електромобілів і гібридів на рік. Німецький автовиробник планує досягти цих показників уже до 2025 року, в тому числі і з-за посилення вимог до охорони навколишнього середовища у багатьох країнах.

За попередніми даними, новий завод буде розташований в Залцгітері, в 54 км від штаб-квартири концерну у Вольфсбурзі. До 2020 року німецька компанія планує представити 20 нових електричних і гібридних автомобілів.


Не пропустіть