Главі “Нафтогазу” підшукують броньоване авто за 5 млн

0

Компанія збирається придбати броньований автомобіль преміум-класу Mercedes Benz S600 Guard

Керівництво Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” має намір придбати броньований автомобіль преміум-класу Mercedes Benz S600 Guard мінімум за 5,1 мільйона гривень (приблизно 200 тисяч доларів). Аукціон відбудеться вже в найближчу середу, 3 серпня. Інформація про це з’явилася на сайті держзакупівель, – передає Strana.ua.

Серед основних вимог до автомобіля – роки випуску 2011-2013, пробіг не більше 30 тисяч кілометрів, з приміткою, що це повинен бути пробіг не українськими дорогами, шкіряний салон і броньоване скло.

Заступник голови Мінекономіки Максим Нефедов, який виступив одним з ідеологів системи прозорих державних закупівель “Прозорро”? вже поспішив виправдати керівництво НАК “Нафтогазу” за майбутнє придбання. “Чи потрібен їм броньований автомобіль, не знаю, але загрози їм йдуть постійно, тому не готовий стверджувати, що це розкіш”, – заявив він.
Що цікаво, сам глава “Нафтогазу” Андрій Коболєв навряд чи міг би собі дозволити таку дорогу покупку.

Як випливає з його декларації, в 2015 році він отримав трохи більше 6 млн грн доходу. Безпосередньо в “Нафтогазі” він заробив 1 мільйон 104,5 тисячі гривень.

Основну частину доходу – 5 мільйонів – Коболєв отримав за надання інвестиційно-банківських послуг на попередньому місці роботи.

Коболєв задекларував дві машини: Porsh Cayenne S 2007 року і Mercedes-Benz GL 550 2008 року. Він також володіє водним мотоциклом Bombardier Sea-Doc RXP-255 2006 року. У сім’ї в користуванні є Lexus LX570 2011 року. На банківських рахунках Коболєва лежить 104 139 гривень, у членів сім’ї – 65 442 гривень. Також Коболєв зазначив, що орендує житло – будинок на 287 “квадратів” у Вишгородському районі (витрати на оренду не вказані).

Примітно, що в Україні діє постанова Кабінету Міністрів №332, згідно з яким найдорожчий автомобіль належить членам Кабінету міністрів і главі президентської адміністрації – з держбюджету їм належить не більше 500 тисяч гривень.


Не пропустіть