Infiniti анонсував початок продажів компактного кросовера QX30

0

Стало відомо, що в американському відділенні японського концерну Infiniti опублікували анонс про швидку появу на ринку оновленої версії кросовера QX30 2017 модельного року.

Зокрема, придбати поліпшену модифікацію преміальної марки стане можливим за ціною близько 30 тисяч доларів. Вже до початку осені нинішнього року американські покупці зможуть звернутися до офіційних дилерів за покупкою вподобаної моделі. Крім того, помітно збільшується ймовірність позитивного рішення на користь QX30 завдяки тому, що концерн представить одночасно шість модифікацій з різним набором опцій.

У кожної з версій передбачені 2-літрові мотори з різною потужністю, проте топова комплектація містить 208 к.с. потужності. Разом з тим, автомобіль отримає систему повного приводу, яка дозволить помітно збільшити прохідність в важкодоступних місцях. Для американських автолюбителів вже відкрита система попереднього замовлення, завдяки якій вдасться придбати новинку першими і отримати в подарунок приємні бонуси у вигляді екшн-камери.


Не пропустіть