У Китаї запустили “автобус майбутнього”

0

Цього тижня в Китаї відбувся перший тестовий запуск експериментального “портального автобуса” TEB-1, який пересувається по спеціальних рейках, розташованих по краях дороги. Під час випробувань, які пройшли в місті Циньхуандао, інженери оцінили роботу гальм і рівень споживаної енергії, пише bublbe.com.

Футуристичний китайський автобус працює на електриці та сягає приблизно 22 метрів у довжину та 7,5 метра в ширину (що дає йому можливість охоплювати відразу декілька смуг руху). Він розроблений таким способом, щоб автомобілі на дорозі могли пересуватися під його салоном. Транспорт може перевозити до 300 пасажирів (майбутні моделі, ймовірно, будуть обладнані кріпленнями для з’єднання одине з одним, щоб перевозити ще більше). Максимальна швидкість TEB-1 становить близько 64 кілометрів на годину, що досить швидко для громадського транспорту.

Хоча ця пробна версія все ще не готова для повноцінного щоденного використання, було цікаво спостерігати, як Китай втілив один з таких концептів у реальність. Інші країни, в тому числі Бразилія, Франція, Індія та Індонезія вже розглядають можливість ліцензування своїх власних версій TEB.


Не пропустіть