Китайський клон мінівена Toyota виявився втричі дешевшим, ніж оригінал (фото)

1

Автовиробники з Піднебесної продовжують творчо «переробляти» досягнення світового автопрому

На цей раз «жертвою» китайських майстрів стала Toyota Alphard. Власне бачення даної моделі представила компанія BAIC Ruili – дочірнє підприємство Beijing Auto, розташоване в провінції Юньнань. Знімки нового мінівена під назвою Doda V8 були опубліковані виданням CarNewsChina.

Як прийнято в таких випадках, зовнішність BAIC Ruili Doda V8 практично повністю повторює дизайн оригінальної Toyota Alphard, за винятком деяких дрібниць на кшталт протитуманних фар. Практично повністю збігаються і розміри двох мінівенів 4900 х 1830-х 1890 мм «китайця» проти 4925 х 1850 х 1890 мм у японській моделі.

Втім, як і слід було очікувати, на зовнішності подібності китайської моделі з японцем закінчуються. Якщо Toyota Alphard приводиться в рух 3,5-літровим 275-сильним мотором V6, то у китайського мінівена, незважаючи на букви в назві, ніякого двигуна V8 немає, а під капотом трудиться 2,4-літровий 165-сильний атмосферний мотор Mitsubishi.

Ще один цікавий нюанс полягає в тому, що Doda V8 побудована на платформі від іншої китайської моделі – Joylong Aifei, яка в свою чергу також є клоном Toyota Alphard, хоч і менш очевидною. З іншого боку, всі ці рішення не позбавлені шансів на успіх в Китаї, де не останню роль відіграє ціна моделі. Якщо оригінальна Toyota Alphard пропонується в Піднебесній мінімум за 750 000 юанів (приблизно $ 113 000), то китайський мінівен обійдеться в три рази дешевше і буде коштувати трохи понад 230 000 юанів (близько $ 34 600).


Не пропустіть