Audi відзначає мільйонний випуск свого бестселера Q5 (Фото)

0

Головний завод компанії Audi, розташований в Інгольштадті, відзначив черговий ювілей 4 серпня з конвеєра зійшов 1-мільйонний автомобіль моделі Audi Q5, пише avto.ej.by

«Ювілейним» екземпляром став «заряджений» Audi SQ5 в кольорі «Sepang Blue», який буде доставлений клієнтові з Німеччини.

Міжнародний успіх Audi Q5 почався в 2008 році, коли компанія Audi представила свою нову модель в сегменті середньорозмірних SUV – другий SUV від Audi після повнорозмірного Audi Q7. З тих пір Audi Q5 завоював популярність у багатьох країнах світу, а загальна кількість випущених автомобілів Q5 перевищила 1,6 мільйона примірників (з урахуванням автомобілів, вироблених для локальних ринків на заводах Audi в Індії і Китаю).

«Модель Audi Q5 стала справжнім бестселером і запорукою нашого успіху. Я дуже радий, що в цьому є і заслуга головного заводу Audi в Інгольштадті. Один мільйон Audi Q5, вироблених в Інгольштадті – відмінна демонстрація досвіду всієї нашої виробничої команди», – заявив директор заводу Audi в Інгольштадті Альберт Майер.

У 2015 році компанія Audi реалізувала по всьому світу 266 968 автомобілів Audi Q5 (на 8% більше, ніж у 2014 році). У 2016 році Audi Q5 продовжує утримувати титул бестселера в своєму класі, наростивши продажі в першому півріччі ще на 4,7%. Найбільшою популярністю модель користується в Китаї, США і Німеччини.

Тільки з конвеєра головного заводу Audi в Інгольштадті сходить понад 650 автомобілів Audi Q5 в день. Крім того, виробництво средньорозмірного SUV від Audi організовано на заводах компанії в Китаї і Індії, де вони збираються для реалізації на локальних ринках. В кінці вересня стартує виробництво Audi Q5 на новому заводі Audi в Мексиці.

one-millionth-audi-q5-0


Не пропустіть