Компанія Chevrolet збільшила потужність мотора на Camaro ZL1

0

Вперше демонстрація американського спорткара відбулася минулої весни. Тоді виробник представив зовнішність Camaro ZL1, призначеного для гонок по треку. Під час презентації з’явилася інформація про те, що під капотом моделі з’явиться двигун потужністю в 640 к.с. Але, схоже, це не задовольнило керівництво Chevrolet, так як до початку продажів інженери компанії модернізували мотор і зробили його потужнішим, пише motorroar.ru

Відзначимо, що двигун для нового Camaro дістався йому від Corvette Z06, на якому він розвиває до 650 к.с. Раніше виробник мав намір знизити потужність мотора, перш ніж встановлювати його на іншу модель. Однак зараз, якщо вірити іноземним виданням, в компанії відмовилися від такого рішення. В результаті потужність Camaro ZL1 повинна скласти 650 к.с. Що стосується динамічних показників нового спорткара, то поки про них нічого невідомо.

Дана модель крім двигуна отримала підвіску з можливістю її регулювання, іншу гальмівну систему марки Brembo, задній диференціал з блокуванням і інші опції. Крім того, інженери модернізували системи допомоги водієві, поліпшили аеродинаміку автомобіля і замінили частину деталей конструкції, за рахунок чого приблизно на 100 кг знизився загальна вага.


Не пропустіть