Виробництво автомобілів в Україні продовжує падати

0

Автовиробництво за перші сім місяців 2016 року знизилось у порівнянні з попереднім роком на 39 відсотків. За річним зрізом, галузь демонструє негативну динаміку.

Виробництво легкових автомобілів в Україні продовжує падати. За даними асоціації “Укравтопром”, в липні 2016 року автовиробництво скоротилося на 57 відсотків в порівнянні з липнем минулого року. Загалом в січні-липні 2016 року в Україні було вироблено на 39 відсотків менше автомобілів, ніж за аналогічний період торік.

У липні 2016 року автовиробництво знизилось не лише у порівнянні з липнем попереднього року, але й порівняно з попереднім місяцем – на 15 відсотків. У загальному обсязі автовиробництва у липні більшу частину становили легкові автомобілі – 268 одиниць. Серед них – комерційних автомобілів – 77 одиниць, автобусів – 18. Загалом в січні-липні 2016 року в Україні було вироблено майже 2500 автотранспортних засобів.

Нагадаємо, наприкінці липня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що “українська економіка останніми місяцями вперто демонструє ознаки оздоровлення”. За даними Держстату України, валовий внутрішній продукт України у першому кварталі 2016 року зріс на 0,1 відсотка.

http://www.dw.com/


Не пропустіть