В якій країні вигідніше купувати вживане авто для розмитнення

1

Якщо ви раптом вирішили пригнати вживане авто з Європи, то вам краще заздалегідь дізнатися в якій країні його вигідніше купити, пише autocentre.ua

Нідерланди

Портова країна, тому є багато комерційних авто. Що стосується легковиків, то близькість до моря може стати причиною корозії кузова. Можливий великий пробіг автомобілів, які використовувалися в комерційних структурах.

Німеччина

Багато автовиробників, багате населення. Люди і фірми мають можливість регулярно оновлювати свій автопарк, тому вибір вживаного авто дуже великий. Ціни невисокі, технічний стан добрий.

Італія

Вигідно купувати автомобілі місцевого виробництва (Fiat, Alfa Romeo, Lancia). В Італії щільний трафік, тому більшість автомобілів побували в дрібних аваріях. Італійці можуть продавати відремонтований автомобіль і переконувати, що той ніколи не був в ДТП.

Франція

Багато автомобілів місцевих марок, більшість – дизельні з механічними коробками передач. Ці авто найбільш вигідні за ціною. Часто мають пошкодження бамперів, невеликі кузовні проблеми.

Польща

У сусідню з нами країну звозять автомобілі, які вигідно купили в Німеччині для перепродажу. Найдешевші автомобілі стоять недалеко від німецького кордону, наприклад в місті Зелена Гура.

Литва

У цю країну привозять машини для подальшого перепродажу в Україні або Росії. Машини везуть як з Німеччини, так і з Італії і Франції. Часто машини везуть вантажівками-автовозами, щоб отримати більше прибутку. Автомобілі купують несправні, а в Литві ремонтують.


Не пропустіть