Привезти вживане авто дорожче 10 тисяч євро буде проблематично

0

Експерти попереджають, що в Україні існує маса заборон по валютному врегулювання, які можуть перешкодити ввезенню якісних вживаних автомобілів з Європи.

Незважаючи на те, що Закон «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку уживаних транспортних засобів» №1389-19 вже вступив в силу, нюансів щодо його використання відкривається з кожним днем ​​все більше.

Зокрема, існує проблема легального провезення великої суми грошей через кордон України для покупки вживаного автомобіля за зниженими акцизами. Зокрема, українське законодавство передбачає максимальну суму вивезення готівкової валюти – не більше 10 тис. Євро. Все, що вище потрібно вести безготівково, на картці. Крім того, продавець-поляк для звіту перед своїми податковими органами потребує безготівкового переказу, – цитують «Вести» економіста Олександра Охріменка. – Таким чином, гроші потрібно буде везти на картці, причому не гривневій, а валютної.

У той же час покупка в євро або доларах із гривневою карти буде прирівняна до купівлі валюти, а в зв’язку з обмеженнями НБУ в день ви можете купити валюту тільки на 12 тис. Грн, це приблизно 430 євро.


Не пропустіть