Автопілот Tesla врятував водія від смерті

0

Автомобіль допоміг водієві дістатися до лікарні після нападу

Функція автопілота в автомобілі Tesla врятувала життя водію, коли допомогла йому дістатися до лікарні з нападом легеневої емболії. Про це повідомляє segodnya.

“За словами 37-річного власника авто, адвоката Джошуа Неллі, він їхав додому по жвавому шосе, коли раптом відчув щось схоже на сталевий прут, який потрапив в груди”, – йдеться в повідомленні.

Неллі розрахував, що він швидше добереться до лікарні за допомогою автопілота, ніж зупиниться і викличе швидку. За його словами, він проїхав максимум 20 миль (32 км), а потім звернув з шосе до лікарні.

Лікарі сказали Неллі, що йому просто пощастило залишитися в живих після нападу легеневої емболії – блокування легеневих артерій, що вбиває близько 50 тисяч осіб у рік. 70% цих смертей відбуваються протягом години після появи симптомів.

Видання також зазначає, що не менш важливим у цій ситуації був той факт, що водій зміг самостійно звернути з шосе до лікарні, так як автопілот може лише утримувати авто на шосе, але не в змозі повністю самостійно і без можливих пошкоджень доїхати до місця призначення.


Не пропустіть