Volkswagen побудує позашляховик на базі Amarok

0

Після релізу щодо жорсткого даху для Volkswagen Amarok, ми задумалися: чи варто Volkswagen випустити позашляховик на базі свого пікапа?

Позашляховики на базі пікапів старі, як світ, але це не завжди так. Звичайно, такі моделі як Ford Explorer, Dodge Durango і Nissan Pathfinder давно вже відійшли від своїх баз-пікапів в сторону авто безрамної конструкції. А кросовери частіше ґрунтуються на сходовій або спортивній рамі. Але каркасний позашляховик ще не вимер, пише avtovolgograda.ru.

Ford як і раніше виготовляє Expedition і Lincoln Navigator на основі вантажівки, а General Motors робить це ж з Tahoe / Tahoe / Suburban / Yukon / Escalade, Nissan – з Armada, Infiniti – з QX80, Toyota – з 4Runner, Land Cruiser, Sequoia, а Lexus – з GX і LX. І це тільки деякі з моделей, що продаються в Північній Америці. По всьому світу продаються подібні Форд Еверест, Ford Everest, Toyota Fortuner, Mitsubishi Pajero Sport і Chevy Trailblazer.

Позашляховик на базі Volkswagen Amarok став би правильним каркасним позашляховиком, який би зміг конкурувати з моделями, що продаються в Австралії і Південній Америці, де такі автомбілі як і раніше популярні. Він був би дуже схожий на Amarok з жорстким дахом, який зображений на фото, приєднавшись до ряду кросоверів на базі Tiguan і Touareg та продовживши лінійку 4х4. То як на вашу думку, чи потрібен позашляховик на базі пікапа Volkswagen Amarok?


Не пропустіть