Поліція звернулася до водіїв з попередженням

0

За керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, а також під впливом ліків, що знижують увагу та швидкість реакції в Україні посилено відповідальність. За таке порушення тепер передбачено штраф у розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керування на один рік, пише sobitie.com.ua.

Ще більш суворе покарання чекає водія, який повторно протягом року буде керувати авто в стані сп’яніння. Порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі 20 400 гривень. Горе-водія також позбавлять права керування на три роки.

Якщо ж, не дивлячись на заборону, водій втретє сяде за кермо в стані сп’яніння, – його чекає покарання у вигляді штрафу на суму 40 800 гривень з позбавленням права керування на десять років.

Також передбачена відповідальність за вживання алкоголю, наркотиків або ліків, виготовлених на їх основі, водієм після дорожньо-транспортної пригоди за його участю. За таке порушення передбачено 20 400 гривень штрафу або адміністративний арешт на п’ятнадцять діб, з позбавленням права керування на три роки, попереджають поліцейські.


Не пропустіть