Чому українці так активно купують нові машини

0

Українці поступово купують все більше і більше нових автомобілів. Зокрема, за жовтень у порівнянні з вереснем показник продажів легкових автомобілів в країні збільшився на 28 відсотків. Цей результат можна назвати рекордним за минулі два роки.

І причин у такої позитивної статистики декілька. За словами експертів, українцям “набридла” війна, і вони стали повертатися до повсякденній рутині. А друга причина полягає в реалізації т.зв. відкладеного попиту.

Варто відзначити, що велика частина продажів припадає на автомобілі бюджетних марок (показник продажів за аналізований період збільшився практично на третину).

І, за словами експертів, цей результат можна вважати оптимістичними. Особливо на тлі просівшого ринку більш ніж на 50 відсотків цього року. У той же час автомобілі середнього класу як і раніше стоять на складах (їх практично не купують).

Виділяються в структурі продажів автомобілі т.зв. лакшері-сегмента. Усвідомлюючи наслідки стабільного знецінення гривні, багато заможних жителів країни вважають за краще вкладатися в покупку дорогих автомобілів.


Не пропустіть