Перший тизер Bugatti Chiron для потенційних покупців

0

З’явилася інформація, що перше-тизерне зображення Bugatti Chiron розіслали потенційним клієнтам, пише avtovesti.com.

Ми маємо дизайн-скетч майбутнього наступника Bugatti Veyron, який, ймовірно, отримає ім’я Chiron. Компанія вже представила модель на декількох закритих заходах для потенційних покупців. Вони також отримали цю картинку як тизер того, що нам належить побачити на Женевському автосалоні 2016 року.

На тизері, звичайно, мало що можна розглянути, але ми бачимо впізнавану форму кузова з так званим дизайном «підковою». Передбачається, що Chiron багато візьме від концепту Vision GranTurismo, що підтверджується в черговий раз новим зображенням.

Хоча виробник намагається зберегти технічні деталі в таємниці, вже стали відомі багато подробиць. Суперкар буде використовувати еволюційний 8,0-літровий квад-турбо мотор W16 потужністю 1500 к.с. і 1500 Нм крутного моменту. Двигун буде агрегатуватися з автоматичною трансмісією DSG, забезпечуючи Chiron розгін з місця до 100 км / год за 2,3 секунди.

Французька компанія веде роботу над ще більш вражаючими цифрами, наприклад, розгін з 0 до 300 км / год буде займати близько 15 секунд, а максимальна швидкість сягатиме позначки 500 км / год.


Не пропустіть