В Україні більше не буде Daewoo, а з’явився автомобіль за 175 тис. гривень (Фото)

0

В Україні стартують продажі нового бренду Ravon, який буде представлений відразу трьома моделями. Більш того, автомобіль Ravon R2 буде продаватися за ціною від 175 тис. гривень. Що ж це за автомобілі і за новий бренд? – Розбирався кореспондент AUTO-Consulting.

За новим брендом Ravon тепер ховаються добре відомі в Україні автомобілі Daewoo, які поставлялися до нас з Узбекистану. Термін використання торгової марки Daewoo у підприємства GM-Узбекистан підійшов до кінця, і продовжувати культивувати цей бренд вже не було сенсу. У світі майже не залишилося ринків, де присутня автомобільна марка Daewoo. Колишні заводи Daewoo в Кореї вже давно штампують автомобілі під брендом Chevrolet. І тільки Узбекистан ще продовжував випускати машини Daewoo по старій ліцензійній угоді.

Але з минулого року узбецьке підприємство, перейменоване з УЗ-Деу в GM Узбекистан прийняв рішення просувати на ринки свій власний бренд – Ravon.

Вихід цих автомобілів на український ринок планувався вже давно, але через низку міждержавних претензій на автомобільній грунті (Україна не раз квотувала і вводила спецмита на узбецькі авто у відповідь на дискримінацію українських авто в Узбекистані. Прим. AUTO-Consulting) не раз відкладався. Поставки автомобілів в Україну з Узбекистану поновилися лише зараз, коли були зняті всі тарифні обмеження.

Треба відзначити, що узбецькі автомобілі – це досить сильні «гравці» на українському авторинку. У кращі часи Уз-Daewoo займало 1-2% українського ринку, а Daewoo Matiz був бестселером і найдоступнішим автомобілем в Україні. Непогано продавалися і Daewoo Nexia і Daewoo Gentra (перелицьована Chevrolet Lacetti).

Новий візит до України узбецький Ravon поки робить акуратно. У модельному ряду, представленому для українського ринку, лише три моделі: вже відомі нам Ravon Matiz. Ravon Gentra і нова модель Ravon R2. Ні бюджетного седана Cobalt, ні нової Ravon Nexia (на платформі Chevrolet Aveo другого покоління, як і ЗАЗ Vida) поки не буде.

Поки в Ravon на українському ринку роблять ставку на А-клас (Matiz, R2), а також на сегмент C-High (Gentra) і обіцяють цікаві ціни. Наприклад, новинка – Ravon R2 (видозмінений Chevrolet Spark) з’явиться у дилерів за 175 тис. гривень. Притому, за ці гроші автомобіль досить непогано оснащений. Під капотом 1,2-літровий 85-сильний двигун, а коробки передач – тільки «автомат». У початковій комплектації є електропідсилювач керма, кондиціонер, подушки безпеки і АБС.

З такою ціною і комплектацією у Ravon R2 є непогані шанси стати лідером і зіпсувати бізнес-плани багатьох китайських конкурентів. Тільки ось узбецькому дистриб’ютору ще належить багато роз’яснювальної роботи. Перше завдання – це щоб український покупець відрізняв Ravon від китайських брендів.

Реалізацією автомобілів Ravon в Україні займуться колишні дилери УЗ-Деу. Дилерська мережа Ravon буде представлена ​​у всіх великих містах України.


Не пропустіть