Сумна статистика з випуску автомобілів на заводі “ЗАЗ”

Падіння випуску автомобілів на виробничому майданчику ЗАЗ триває, про що свідчать звітні дані “Укравтопром”. Відповідно до звітів асоціації, минулого місяця на заводі не було зібрано жодного автомобіля, втім для компанії це вже не вперше.

У минулому році, як відомо, також були місяці, коли автомобілі на підприємстві ЗАЗ не виготовлялися зовсім. При цьому всього на території України було зібрано 363 транспортних засоби, що виявляється на 57% менше, ніж в минулому році, хоча в цілому продажі автомобілів на українському ринку в цьому році демонструють позитивну динаміку.

Якщо розглядати обсяги виробництва заводу ЗАЗ за перші сім місяців, то в цей період з конвеєра підприємства було випущено всього 4 екземпляри, тоді як в минулому році показник був на рівні 1814 одиниць.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Виталий

  кому оно за такие деньги, такой хлам. за такие деньги можно купить 3-5летнее авто который будет 3 раза лучше во всем. Я им уже давно говорил, что или брать за ЗАЗ ланос не больше чем 5к у.е. в максемалке или что-то собрать хорошее совместно с немцами хоть и будет дороже. или закрываться(хотя их уже кризис доводит до закрытия, уже немного поздновато дергаться, момент прохлопан)

 • саша

  пора пускать газ так сказать

  • саша

   нафту потрібно добувати