Китайці побудують “вбивцю” Tesla (Фото)

0

Китайський технологічний конгломерат LeEco планує інвестувати в нове підприємство з виробництва електрокарів 12 мільярдів юанів (близько 1,8 мільярда доларів). На заводі будуть випускати серійну версію моделі LeSee, яка зможе складе конкуренцію Tesla Model S. Про це пише газета South China Motoring Post.

Підприємство побудують на сході Китаю в провінції Чжецзян. Воно стане частиною нового комплексу Eco Experience Park, загальна вартість якого оцінюється в 20 мільярдів юанів (три мільярди доларів). Підприємство, яке має почати працювати в повну потужність у 2018 році, зможе випускати по 400 тисяч електрокарів щорічно.

Прототип LeSee був представлений в квітні 2016 року у Пекінському автосалоні. Поки про концепт-кар відомо лише те, що він оснащений системами автономного управління, а його максимальна швидкість складає 210 кілометрів на годину.

Власником корпорації LeEco є китайський мільйонер Цзя Юнтін, якому також належить американський виробник електрокарів Faraday Future. Першим проектом компанії став прототип FFZERO01, товарна версія якого зможе поборотися за покупців з Tesla Model S. Для моделі була розроблена модульна платформа, яка згодом також повинна лягти в основу кроссовера.


Не пропустіть