Тур за автомобілем в Європу: скільки і з ким? (Відео)

0

Українські турфірми не організовують спеціальні тури за автомобілями в Литву та Польщу – немає попиту. Але охочих нажитися на потенційних покупцях вистачає.

Уже півмісяця діє закон про зниження акцизу на вживані автомобілі, що має на меті зробити їх дешевшими для українського ринку. Фахівці передбачали, що підприємці почнуть активно пропонувати послуги з перевезення автомобілів, а також організовувати тури за автомобілями в сусідні Польщу, Литву та Німеччину. Але буму на такі послуги поки що не спостерігається.

За інформацією «Джедаї», в Інтернеті є достатньо пропозицій турфірм за автомобілями в Європу. Але зателефонувавши туди, журналісти виявили, що ці послуги практично не надаються. Фірми нарікають на відсутність попиту на такі шоп-тури.

Водночас є люди, які реально пропонують такі тури і готові виїжджати з потенційним покупцем хоч завтра. Їхні послуги коштують 700 євро за поїздку в Польщу і 1000 – в Німеччину. В цю вартість входить дорога, проживання, а також послуги фахівця щодо перевірки машини перед купівлею.

При цьому представник туристичної компанії Марина стверджує, що поїхати в ці країни самому можна в кілька разів дешевше. Тур в Польщу для однієї людини на автобусі коштує від 140 до 150 євро, а в Німеччину – від 270 до 500 євро, включаючи проживання, проїзд, страхування та сніданки.


Не пропустіть