В Україні з’явився новий вид шахрайства

0

У Києві шахраї знімають з автомобілів держномери і залишають записку на лобовому склі з пропозицією їх викупити, пише kyiv.ridna.ua.

“Я залишила машину в районі станції метро” Лісова “. А коли повернулася, на машині були відсутні номер, а під двірником лежала записка:” Верну номера “, – і вказаний номер телефону. Відразу стала дзвонити, кажуть, мовляв, 300 гривень – і мої номери будуть протягом години. Спочатку накричав і кинула трубку, але потім подумала, що це потрібно витрачати час на поліцію, потім їхати в МРЕВ або кудись ще, міняти техпаспорт “, – розповіла киянка Інна.

Дівчина передзвонила за номером. За її словами, через 30 хвилин приїхав таксист і віддав її номера.

“Побачила, що в багажнику у нього лежало до 70 комплектів номерів. Він розповів, що всього лише кур’єр. Про те, що номери крадені, не знав. За кожну доставку йому платять 100 гривень”, – додала вона.

Також жертвою невідомих аферистів став і житель Оболоні Олександр Бакуменко. “Зняли номера, причому вони були саморізами прикручені до бампера, оскільки раніше частенько втрачав. Під лобовим склом папірець, на ній номер. Я її викинув і відразу поїхав в міліцію, написав заяву, а звідти – в контору, де за гроші роблять дублікати номерів, але при цьому техпаспорт міняти не довелося “, – поділився Олександр.

У поліції кажуть, що робити самостійно дублікати номерів небезпечно, оскільки вкрадені можуть бути використані на авто, які замішані у злочинах. Поліцейські просять усіх, хто зіткнувся з подібною аферою, дзвонити на 102.


Не пропустіть