В Україну хлинули старі іномарки

5

З другого тижня серпня імпорт в Україну старих іномарок, які підпадають під дію закону про знижений акциз, активізувався в кілька разів. Зростання числа таких автомобілів фіксують в підрозділах Госфінслужби у Львівській, Закарпатській, Волинській, Рівненській, Київській та ряді інших областей України.

Власник компанії по пригону старих авто з Європи Тарас Кругляк: “З 1 серпня, коли запрацював закон №3251, ми стали фіксувати зростання інтересу до теми пригону автомобілів з Європи. Але люди більше цікавилися, з’ясовували нюанси, де взяти сертифікат, яку суму можна везти готівкою, а яку на карті і т.п. вже з понеділка 8 серпня була відправлена ​​перша група наших клієнтів, які вже встигли повернутися на автомобілях і розмитнити. Вчора в Польщу вирушила друга група покупців. По Київській митниці вже більше 100 автомобілів пройшло з низьким акцизом.”

Інформацію про оформлення старих іномарок AUTO-Consulting підтвердили і у Львівській митниці УКРІНФОРМ України. “Автомобілі, які підпадають під дію закону №1389-VIII (“Про внесення Зміни до підрозділу 5 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України відносно стимулювання розвитку вживаних транспортних засобів) оформлюються в органах УКРІНФОРМ. Ми фіксуємо збільшення потоку таких автомобілів, але статистику поки не підводили.”

Але, щоб без проблем оформити автомобіль за зниженими ставками акцизу, необхідно чітко виконувати критерії, які прописані в тексті закону.


Не пропустіть