Київські маршрутки оснастять алкозамки

0

В Києві з грудня цього року почнуть курсувати маршрутки із алкозамком.

Алкозамки встановили в дев’яти київських маршрутних таксі по шести маршрутах, повідомляє “Автоцентр“.

Алкозамок – це прилад, до якого прилаштована трубочка. Водій має у неї подмухати, і прилад на екрані видає повідомлення, чи пройдено тест чи ні. Відповідно, якщо ні, то прилад блокує запалювання в машині.

“Установка алкозамка гарантує безпеку як водіїв, так і пасажирів. Працюючи у сфері пасажирських перевезень, ми насамперед зацікавлені в тому, щоб київські дороги стали якомога безпечніше”, – сказав директор “ДМ-Київтранс” Олег Зубовський.

“Щодня у Києві ловлять до 40 нетверезих водіїв. За п’ять місяців роботи нової патрульної поліції в столиці складено понад дві тисяч протоколів на п’яних водіїв за кермом”, – сказав представник Фонду сприяння безпеці дорожнього руху Богдан Аганін.

Керування транспортом в нетверезому стані – на другому місці в списку основних причин виникнення ДТП в Україні. За 10 місяців 2015 року в таких ДТП постраждало 2 823 людини. Найбільше ДТП (15%) відбувається в Києві та Київській області. За інформацією ДАІ, за цей період 262 ДТП сталося з вини водіїв автобусів і маршрутних таксі. У них постраждало понад 500 осіб.


Не пропустіть