Які вживані іномарки будуть завозити в Україну

0

Складений список найпопулярніших моделей для імпорту з Європи. Тих, на які попит є сьогодні, і збережеться в найближчі роки.

Імпорт старих автомобілів в Україну, на відміну від поширеної думки, що везуть виключно дорогі моделі іменитих марок, сьогодні зовсім інший. За даними AUTO-Consulting, перші місця в рейтингу найбільш популярних марок і моделей для імпорту займають автомобілі Renault. Це – моделі Megane і Scenic. В липні, перед вступом в силу Закону №3251, кількість угод на вторинному ринку скоротилася. Приблизно на 25%. Звичайно, в якійсь мірі цей спад – наслідок періоду відпусток. Але, головна причина – перспектива ввезення старих іномарок за зниженими акцизами з 1 серпня. Адже, на відміну, від того, що було (коли везли, в основному, тільки Renault, оскільки на них можна було добре заробити), тепер можуть масово з’явитися і багато інших моделей. Які? Ті, що користуються найбільшим попитом на вторинному ринку. А також ті, які теж стало вигідно завозити в країну і на яких можна максимально заробити.

Серед найпопулярніших моделей, які будуть завозити в Україну, перш за все ті, що користуються попитом сьогодні. Адже їх без проблем можна буде перепродати через рік, коли зніметься заборона на відчуження автомобіля (згідно нового закону).

За віковими групами рейтинг фаворитів ввезення виглядає наступним чином.

Серед автомобілів у віці до двох років, найбільшою популярністю (а значить – мають хорошу перспективу для ввезення), користуються автомобілі Toyota. Це моделі Camry, Corolla, RAV4 і Land Cruiser Prado.

Хороші перспективи для ввезення та подальшого перепродажу у Volkswagen Golf, BMW X5 і Audi Q7. А також – у Toyota Highlander, Volkswagen Passat, Mazda6 і Volkswagen Touareg.

У віковій категорії від 3 до 5 років пріоритети українських автомобілістів дещо інші. Цікавим для ввезення тут – Volkswagen Polo, Ford Focus і Volkswagen Passat. А також – знову Toyota Camry і Toyota Corolla, і Ford Fiesta. Замикають десятку лідерів популярних моделей на ввезення серед автомобілів 2011-2013 років випуску Volkswagen Touareg, Volkswagen Golf і Toyota Land Cruiser Prado.

Серед 6-7 літніх авто, хороші перспективи для ввезення мають практично всі ті ж моделі. У трійці лідерів Volkswagen Passat, Ford Focus і Toyota Corolla. А також – Volkswagen Golf, Lexus RX, Toyota Land Cruiser Prado, BMW X5, Renault Megane, Honda Accord, Mercedes-Benz Е-класу (кузов W212), BMW 5-серії, Audi 6 і Toyota RAV4.

Треба відзначити, що і в цій, і в інших вікових категоріях заслуженою популярністю на вторинному ринку користуються моделі KIA, Hyundai, Nissan, Skoda, Mitsubishi, Chevrolet, SsangYong і Geely. Але їх (так само, як ЗАЗи і ВАЗи) навряд чи будуть завозити до нас із Західної Європи. Хоча б тому, що і в Україні ціни на авто цих марок невисокі. І при перепродажі на них багато не заробиш. А якщо везти для себе, економія, швидше за все, не перекриє витрачених зусиль.

Ще одне застереження – про Toyota Land Cruiser і Toyota Prado. Ці моделі, якщо і будуть до нас везти за зниженими акцизами, то не з Європи, а з Арабських Еміратів.


Не пропустіть