Найпопулярніші нові авто в Україні

0

З початку року в Україні з’явилося чимало цікавих новинок. Але далеко не всі з них стали улюбленцями автомобілістів. AUTO-Consulting проаналізував статистику продажів і називає кращих.

Найбільш вдалою прем’єрою нинішнього року став новий KIA Sportage. І у нього не тільки беззастережне перше місце по продажах серед кросоверів різних класів. KIA Sportage – найпопулярніша новинка нинішнього року (продано майже 1200 штук з початку року). Крім технічних достоїнств і різноманітності моторів і комплектацій, Sportage пропонує ще й розумну ціну.

Цілком вдалими, хоча і не такими хорошими, як у нового KIA Sportage (приблизно в три рази менше), можна назвати продажі нового Hyundai Tucson. Цей кросовер корейці помістили в новий, спеціально створений для нього клас автомобілів, під назвою Modern Premium.

Великий японський позашляховик Toyota Land Cruiser Prado завжди користувався популярністю в Україні, не дивлячись на не економічні мотори. Оновлений LC Prado отримав новий економічний дизельний мотор. І, як закономірний наслідок, – хороші продажі. З початку року було продано майже три сотні Prado. Причому, зростання продажів в рази сталося саме після появи нового мотора в оновленій версії цього SUV.

Досить вдалим можна назвати і старт продажів нового покоління Hyundai Elantra. З початку року більше двох сотень авто, більшість з яких були продані після появи нового покоління Elantra.

Європейський бестселер В-класу Renault Capture довго добирався до України. Але, старт його продажів не постраждав від очікування. Дві сотні машин з початку року.

Напевно, тільки в Україні, практично на одному рівні можуть знаходитися продажі Renault і Mercedes-Benz. Новинка цього року – S-клас серед позашляховиків – Mercedes-Benz GLS, тому підтвердження. Прем’єру і старт продажів третього покоління Mercedes-Benz GLS в Україні цілком можна вважати вдалою – майже 2 сотні німецьких позашляховиків менше, ніж за півроку.

Непогано стартував продаж двох абсолютно різних преміальних моделей. Це – перший кросовер британської марки Jaguar F-Pace і нове покоління Mercedes-Benz E-Класу.

Цілком вдалим можна вважати дебют третього покоління Mitsubishi Pajero Sport. Японці називають цю модель кращою у Mitsubishi за останні 10 років. І старт продажів нового Mitsubishi Pajero Sport у нас в країні це підтверджує.

Не розчарувало любителів французьких левів і поява в Україні нового Peugeot 2008. За останні 2 місяці (коли новий 2008-й став доступний в Україні), його продажі зросли втричі.

І, звичайно, треба відзначити хороший старт оновленого 11 покоління Toyota Corolla. Модель, яка витримала на конвеєрі цілих півстоліття, і в оновленій версії не розчарувала своїх шанувальників.

Цікаво, що дві новинки цього року (які, звичайно, не можна порівнювати) продаються однаково. Це – Chery Tiggo3 і Porsche 911. Україна – країна контрастів.


Не пропустіть