В Україні будують завод автокомпонентів для потреб BMW

0

Другий за величиною виробник кабелів в світі, компанія Nexans, почала будівництво третього заводу по виготовленню електричних кабельних мереж в Україні, в Бродах Львівської області. Виробничі потужності підприємства використовують для потреб концерну BMW, пише avtomaniya.com.

У церемонії закладки капсули на місці будівництва заводу компанії Nexans з виготовлення бортових електромереж взяв участь президент Петро Порошенко в ході свого візиту до Львівської області.

«Все нас переконували, що поки йде війна, жоден інвестор в Україну не прийде. Ми своєю наполегливою працею, створенням інвестиційного клімату, забезпеченням кардинальних змін і реформ в країні, і рішучими діями, в тому числі і голови обласної державної адміністрації, переконуємо, що саме зараз і саме в Україні треба інвестувати», – заявив Порошенко на будівельному майданчику. Глава держави як приклад успішного інвестування в Україні навів нещодавнє відкриття заводу японської компанії Fujikura.

Це вже третій завод Nexans в Україні, але він буде найбільшим, – ще два вже діють в Золочеві і Перемишлянах. Перший завод Nexans відкрив в Перемишлянах в 2008 році. Зараз там працюватимуть 1000 місцевих жителів, які виробляють електрообладнання для автомобілів BMW. Другий – в Золочеві, там працюють близько 800 чоловік, які займаються виготовленням електрообладнання для автомобілів Opel, Mercedes і BMW.

Завершення будівництва заплановано на II квартал 2017 року, обсяг інвестицій – 30 млн євро. Підприємство має створити 2 тис. Робочих місць. За словами генерального директора ДП «Електроконтакт Україна» Андрія Гаврильчик, зарплати на підприємстві складуть від 6 тисяч гривень.

Відзначимо, заводи концерну Nexans розташовані в понад 30 країнах світу на 5 континентах.


Не пропустіть