Поліція пересіла на автомобілі ЗАЗ

0

АвтоЗАЗ запропонував свої транспортні засоби правоохоронцям. Відносно недавно єдиний український автовиробник повного циклу, «Запорізький Автомобілебудівний Завод», в рамках «Столичного АвтоШОУ» презентував модифікації ZAZ FORZA і ZAZ VIDA, адаптовані для служби в регіональному підрозділі поліції охорони Київської області, пише automotoclub.info.

Серед безумовних плюсів цих моделей, автовиробник називає можливість «перетравлювати» бензин низької якості. Всі моделі ZAZ FORZA і ZAZ VIDA, у процесі підготовки для служби в поліції охорони, були оснащені комплексом необхідного додаткового обладнання. Автомобілі отримали світлосигнальні гучномовні пристрої, радіостанції, а кузова оформлені спеціальними кольоро-графічними елементами у відповідності зі стандартами поліції охорони.

Цитата:
«Ми раді, що державні структури звернули увагу на продукт, пропонований Запорізьким Автомобілебудівним Заводом. Наші автомобілі краще пристосовані для не самих простих умов української експлуатації. Також важливим моментом є так звана «вартість володіння»: в порівнянні з автомобілями, які, наприклад, стоять на службі поліції, ZAZ FORZA і ZAZ VIDA значно дешевше в плані технічного обслуговування, вартість запасних частин також відчутно дешевша. Все це, при інших рівних умовах роботи дозволяє економити бюджетні кошти», – зазначив заступник Голови Правління по виробництву автомобілів Корпорації УкрАВТО Олег Папашев.


Не пропустіть